20. 5. 2010

FC Polepy – FŠ Velký Osek        4:2    (1:1)

Sestava : Kučírek F. – Mudroň D., Bezucha A., Šmiřák Š., From J. – Hubálek P., Koška M., Karban S. – Sodoma O., Martínek J., Bezucha D.

Střídali :  48 min.   Drahovzal T. – Martínek J.

55 min.   Chodová T. – Bezucha D.

Branky :  10 min.   0:1   Sodoma O.

20 min.   1:1

49 min.   2:1

54 min.   3:1

61 min.   3:2   Bezucha A.

65 min.   4:2

Trenér Koška: Utkání, které jsme mohli vyhrát jsme bohužel nezvládli. Hrálo se z důvodu špatného počasí na Pašince za silného větru. První poločas, který jsme hráli po větru jsme nedokázali využít několik našich šancí k získání potřebného náskoku, což nám ve druhé půli chybělo. Proti fyzicky vyspělejšímu soupeři nám došly síly, a i když jsme se pokusili utkání otočit, snížením na 3:2, soupeř naši snahu ukončil vstřelením rozhodující čtvrté branky. Tento víkend máme volno, a tak doufám, že mužstvo zapomene na sérii porážek a v dalším zápase s Červenými Pečkami se pokusí napravit reputaci.