Jdi na obsah Jdi na menu

On-line reportáž McDonalds Cup 2010 Mladá Boleslav

21. 5. 2010

Takže i poslední zápas jsme vyhráli proti Nymburku 2:1. Bohužel na postup to nestačilo a naše mužstvo skončilo na druhém místě.

13,05 - Neratovice jsme porazili 6:0, branky ještě přidal Rösendorf a Sodoma. Výsledek posledního zápasu je možno zjistit na zavolání trenérovi. Naše reportáž tímto bohužel končí. Snad vyjde postup do celostátního finále.

12,58 - Další dvě branky přidal Rösendorf a vedeme v poločase 4:0.

12,54 - Začátek zápasu nam opravdu vyšel, nejprve Rösendorf dorazil střelu Sodomy a potom sám Sodoma zvýšil na 2:0.

12,22 - zápas skončil naším vítězstvím 1:0. Další zápasy ukáží jestli to bude stačit. Hrajeme v cca 12,45.

12,07 - V poločase vedeme s Boleslaví zásluhou Sodomy 1:0 a naše šance žijí.

11,53 - za několik málo minut začína souboj o přežití proti Mladé Boleslavi

11,36 - další zápas hrajeme s Mladou Boleslaví a k zachování nadějí na postup musíme zvítězit o dvě branky, zápas začína cca 11,50

11,27 - zápas skončil, rozhodčí nastavil dvě minuty ale ani to nestačilo našim hráčům ke srovnání skóre, když jsme nevyužili další obrovské šance, prohra 0:1

11,22 - Do konce zápasu zbývají 3 minuty, naše mužstvo má obrovský tlak, trenér Novák vsadil vše na totální ofenzivu

11,04  - Hned ve druhé minutě zápasu přichází chyba v obraně a prohráváme 0:1.

11,02 - Právě začíná náš druhý zápas

10,38 - Kolem 11,00 hrajeme proti Uhlířským Janovicím, úvodní sestava je stejna jako proti Říčanům. Náš soupeř porazil v prvním zápase 1:0  Neratovice.

10,13 - Další náš zápas začína kolem 11,00

10,11 - Zápas skončil naším vítězstvím 2:0, jedním ze sudích je i bývalý ligový sudí Pavlín Jirků.

10,08 - Tři minuty před koncem zápasu zvyšuje Sodoma na 2:0

9,59 - V poločase vedeme 1:0, branku vstřelil Rösendorf

9,43 - za několik málo okamžiků začne zápas proti Říčanům, naši nastupují v sestavě Charvát - From, Šmiřák, Bezucha - Sodoma, Karban - Babčanová, Rösendorf

8,50 - turnaj je rozlosován, první zápas hrajeme od cca 9,45 proti Říčanům

8,42 - první informace říkají, že soupeři našeho mužstva jsou Neratovice, Mladá Boleslav, Říčany, Nymburk, Uhlířské Janovice